Rok 2018

19 grudnia

Spotkanie opłatkowe

 

W środę dnia 19 grudnia w pomieszczeniach Warsztatu Terapii Zajęciowej w Proszówkach odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe.  Podopieczni placówki dla zaproszonych gości przygotowali krótki program słowno- muzyczny wypełniony życzeniami i  kolędami.  Na spotkanie przybyli zaproszeni goście m.in. Starostowie Powiatu Bocheńskiego pan Adam Korta i pan Ryszard Drożdżak, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Bukowiec, Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński, Burmistrz Miasta Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska, Elżbieta Adamska- Asystent Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek- Żelazko, Radny Rady Miasta Bochni Eugeniusz Konieczny, Dyrektor PCPR Elżbieta Paczyńska,  Izydor Puścizna i Czesław Moskal- MZON Bochnia, Prezes Kopalni Soli Zbigniew Rojek, Dyrektor DPS Bochnia Barbara Hałas, Dyrektor SOSW w Bochni Jerzy Turek,  Dyrektor Domu Dziecka w Bochni Elżbieta Rydz- Szczepaniec, Prezes Civitas Christiana Halina Mucha wraz z Zastępcą, Dyrektor PUP Andrzej Zając, Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki pani Dorota Rzepka i Pani Jolanta Pajdak, Tomasz Gądek- Galeria Rondo, Dr Mieczysław Damski, Krzysztof Kołodziejczyk- właściciel restauracji „Panorama”,  Małgorzata Siwy- Stowarzyszenie „Rota”, Kamila Marcinek- Firma „Astat”, Urszula Matura- Kierownik NCPL, Jacek Tyrka- firma ubezpieczeniowa „Multiagent”, rodzice podopiecznych WTZ.

Spotkanie rozpoczął Prezes Stowarzyszenia „Amicus Hominis”  Adam Wyszkowski, a następnie przybyłych gości  powitał Kierownik WTZ Edward Firek, który zarazem złożył wszystkim przybyłym gościom serdeczne życzenia bożonarodzeniowe.

Z pośród przybyłych gości zabrali głos: Radny Sejmiku Wojewódzkiego Stanisław Bukowiec, który powiedział, że jest to spotkanie prawdziwych sympatyków i przyjaciół WTZ-u, którzy wspierali WTZ w ubiegłym roku w utrzymaniu  właśnie tego miejsca dla uczestników do nauki i rehabilitacji. W imieniu Pani Ewy Rachwalik, która nie mogła przybyć na spotkanie, odczytał list z życzeniami świątecznymi, a następnie w imieniu swoim i Urzędu Marszałkowskiego złożył uczestnikom i kadrze WTZ życzenia świąteczne.

Głos zabrał również Starosta Bocheński Adam Korta, który również zadeklarował wsparcie dla działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz złożył wszystkim obecnym, uczestnikom, rodzicom i kadrze życzenia świąteczne.

Do życzeń dołączył się także Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński, który również życzył wszystkim radosnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

Kolejne ciepłe słowa życzeń skierowała do wszystkich obecnych na spotkaniu Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska.

W imieniu Wiceminister Zdrowia Józefy Szczurek- Żelazko list z życzeniami świątecznymi dla uczestników, rodziców i kadry WTZ odczytała pani Elżbieta Adamska.

Wspólną modlitwę poprowadził zaprzyjaźniony z placówką proboszcz parafii w Proszówkach Ks. Stanisław Kania, który przybył na spotkanie wraz z ks. Kanonikiem Romanem Rakiem.

Podczas łamania się opłatkiem i składania życzeń nie zabrakło wzruszeń i szczerych serdecznych, świątecznych życzeń.  Gdy już wszystkie życzenia zostały wypowiedziane zaproszeni  goście zasiedli do wspólnego wigilijnego stołu.

Na czas nadchodzącego Bożego Narodzenia pracownicy i uczestnicy WTZ oraz członkowie Stowarzyszenia „Amicus Hominis” dziękują wszystkim przyjaciołom WTZ-u za pomoc i wsparcie w mijającym 2018 roku i jednocześnie życzą wszystkim wiele radości, dobroci i obfitych łask Bożych płynących z betlejemskiego żłóbka oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019.

 

 


6 Grudzień

Mikołajki WTZ

Jak co roku, w tak magicznym dniu, odwiedził nas Mikołaj. Mimo, iż nie wszyscy z nas napisali list z życzeniami nie przeszkadzało to, aby otrzymali podarek w zamian za dobre zachowanie oraz pracę całoroczną. Znaleźli się też tacy, którzy od Mikołaja otrzymali kredyt zaufania i w przyszłym roku poprawią swoje zachowanie.


5 Grudzień

Wystawa prac WTZ w ZUS Bochni

 

W dniu 5 grudnia nasi podopieczni zaprezentowali wykonane przez siebie prace świąteczne w inspektoracie ZUS    w Bochni. Można było znaleźć rękodzieło z ceramiki, witraże, ozdoby z drewna, stroiki świąteczne oraz kartki bożonarodzeniowe.

Składamy serdeczne podziękowanie Dyrekcji oraz wszystkim Pracownikom instytucji za ciepłe przyjęcie oraz wsparcie rewalidacji naszych podopiecznych poprzez zakup prezentowanych prac.

 


28 Listopad

X Spartakiada Strzelecka Osób Niepełnosprawnych

W dniu 28.11.2018r. odbyła się po raz kolejny Spartakiada Strzelecka WTZ zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób specjalnej Troski „Amicus Hominis” wspólnie z Warsztatem Terapii Zajęciowej Proszówki. W zawodach brało 5 drużyn z województwa małopolskiego.

Zawody mogły się odbyć dzięki życzliwości i pomocy Dyrekcji I LO w Bochni, gdzie na strzelnicy odbywała się część sportowa zawodów.  Głównym sędzią rywalizacji sportowej w strzelaniu do tarczy, tak jak w poprzednich latach był Prezes Ogniska „Promień” pan Mieczysław Balicki.

Po zakończeniu części sportowej zawodów wszyscy uczestnicy przybyli do budynku WTZ Proszówki, gdzie uroczystego wręczenie nagród dokonali zaproszeni goście: Wicestarosta Bocheński Ryszard Drożdżak, Dyrektor PCPR  Elżbieta Paczyńska oraz właściciel firmy „Astat” Piotr Waśniowski.

Kierownik WTZ Edward Firek podziękował wszystkim za przybycie , podkreślił też że poziom zawodów był bardzo wysoki o czym świadczy liczba zdobytych punktów przez poszczególne drużyny. Były dyplomy, puchary drużynowe, nagrody rzeczowe, które wręczali Wicestarosta Ryszard Drożdżak,  Dyrektor PCPR Elżbieta Paczyńska, pan Piotr Waśniowski oraz Prezes Stowarzyszenia „Amicus Hominis” Adam Wyszkowski.

W rywalizacji sportowej próbowała również swoich sił kadra z poszczególnych WTZ-ów.

Klasyfikacja indywidualna zawodów:

1 miejsce Tomasz Święs WTZ Stróże 98pkt

2 miejsce Monika Orłowska WTZ Stróże 97pkt

3 miejsce Marcin Karcz WTZ Łyszkowice 94pkt

4 miejsce Angelika Gajda WTZ Proszówki 94pkt

5 miejsce Franciszek Pękala WTZ Siołkowa 92pkt

6 miejsce Tomasz Łatka WTZ Siołkowa 90pkt.

Klasyfikacja drużynowa zawodów:

1 miejsce WTZ Stróże 389pkt

2 miejsce WTZ Proszówki 378 pkt

3 miejsce WTZ Łyszkowice 318pkt

4 miejsce WTZ Siołkowa 297pkt

5 miejsce WTZ Kraków os. Górali 181pkt

Po wręczeniu nagród, pucharów i dyplomów wszyscy uczestnicy zawodów mogli  się wspólnie bawić na zabawie andrzejkowej w lokalu WTZ Proszówki.


18 Październik

Krakowskie Spotkanie Artystyczne GAUDIUM

Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej Gaudium et Spes, które zaprosiło do wspólnej rywalizacji scenicznej, tanecznej i plastycznej zaprzyjaźnione placówki. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność zaprezentowania swoich umiejętności na deskach Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie- Nowa Huta.

Nasze osiągnięcia:

konkurs taneczny-

  • 1 miejsce (Klaudia Dobrzańska i Marek Czekaj, Justyna Sumera i Tomasz Mędrek, Anna Pletty i Krzysztof Filipek, Martyna Wojciechowska i Konrad Lalik, Elżbieta Sumera i Kamil Stompór)
  • 2 wyróżnienie- Martyna Wojciechowska i Konrad Lalik (samba)
  • 3 wyróżnienie-  Justyna Sumera i Tomasz Mędrek (samba)

konkurs sceniczny- nagroda za udział – kabaret pt.”Strażackie ABC” (Maria Czaja, Justyna Sumera, Elżbieta Sumera, Magdalena Czachurska, Kamil Stompór, Tomasz Mędrek, Angelika Gajda, Klaudia Dobrzańska, Patrycja Rząca)

konkurs plastyczny– nagroda za udział (Kamil Stompór „Moje kwiaty”- wyklejanka, Paweł Cetnarski „Szał kolorów”- plastelina, Łukasz Niemiec „Wolny czas”- kredka)

Dziękujemy za możliwość udziału w spotkaniu i za miłą atmosferę jaką zapewnili organizatorzy.


10 Październik

11.Piknik Rodzinny- Borek k./Bochni

Kolejny raz mieliśmy przyjemność uczestnictwa w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Dyrekcję Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bochni wspólnie z Radą Rodziców i Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci”.

Po uroczystym rozpoczęciu każdy uczestnik spotkania mógł wziąć w zorganizowanych grach i zabawach na terenie ośrodka.

Pogoda w tym roku sprzyjała przechadzkom po Centrum Aktywnego Wypoczynku, które oferowało wiele atrakcji m.in. mini ZOO czy też Świat Solnych Skał.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

 


4 Październik

Teatr TOMCIO- „Bajka o szczęściu”

W dniu dzisiejszym odwiedził naszą placówkę teatr TOMCIO z Nowego Sącza. Tematem przedstawienia było przekazanie wartości przyjaźni między ludźmi a zwierzętami.

Przy okazji odwiedzili nas uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Bochni.

 


14 Wrzesień

Integracyjny memoriał im. Bogdana Klęska

W dniu 14. 09.  2018 r. na obiekcie KS w Borku odbył się I Integracyjny Memoriał Piłkarski poświęcony pamięci zmarłego niespełna przed rokiem św..p.  Bogdana Klęska Dyrektora Segmentu Blach Stalprodukt SA. Organizatorem imprezy był Dział Marketingu Stalprodukt SA. , a w pomoc organizacyjną włączyło się  Stowarzyszenie na Rzecz Osób Specjalnej Troski „Amicus Hominis”, które prowadzi  WTZ w Proszówkach.

Obecni na imprezie Dyrektorzy Działów Stalprodukt SA. oraz Kierownik WTZ w Proszówkach podkreślali zasługi Bogdana Klęska, który zawsze  starał się pomóc i pomagał potrzebującym, a szczególnie zabiegał o godne miejsce dla osób niepełnosprawnych w lokalnej społeczności. Osobiście angażował się w  załatwienie konkretnych spraw i nigdy nie odnosił się źle do tych którzy go krytykowali, tylko z uśmiechem potrafił rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy. I za tę postawę środowisko osób niepełnosprawnych jest mu szczególnie wdzięczne.

Podczas memoriału przeprowadzono rozgrywki piłki nożnej pomiędzy trzema drużynami, których zawodnicy to jednocześnie obecni pracownicy Stalproduktu w systemie każdy z każdym. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie autentycznego rzemiosła piłkarskiego i gry far play. Były puchary i dyplomy wśród których Stowarzyszenie na Rzecz Osób Specjalnej Troski „Amicus Hominis” z Proszówek ufundowało puchar i dyplom dla najlepszego zawodnika turnieju.

Podczas imprezy zorganizowano też loterię fantową z której dochód został w całości przeznaczony na cele rehabilitacyjne WTZ w Proszówkach,  za co młodzież niepełnosprawna z WTZ Proszówki serdecznie dziękuje pomysłodawcom i organizatorom za zaproszenie do współpracy, dziękuje również Dyrekcji Stalproduktu\ za wsparcie finansowe rewalidacji w placówce.

 

 


8 Wrzesień

Jesienna spartakiada integracyjna w Stróżach

W konkurencjach  indywidualnych:

1.miejsce w konkrecji skakanka zajęła  Klaudia Dobrzańska, natomiast 3. miejsce w rzucie do celu zajął

Paweł Cetnarski.

W konkrecjach drużynowych 1. miejsce w przeciąganiu liny zajęła nie pokonana drużyna w tej dyscyplinie WTZ Proszówki. Z kolei 3. miejsce w konkrecji drużynowej  chusta animacyjna.

Po konkrecjach sportowych bawiliśmy się podczas koncertu piosenkarki Paulii.

Uczestnicy zawodów cieszyli się z dyplomów, pucharów oraz nagrody rzeczowej.

Składamy serdeczne podziękowanie Warsztatowi Terapii Zajęciowej w Stróżach oraz Zarządowi Fundacji Pomocy osobom niepełnosprawnych za zaproszenie na spartakiadę


18.08.-30.08.2018

Jarosławiec


28.06-01.07.2018r

Krynica-Zdrój

 


14 czerwca

XV Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Gnojniku

Wyniki spotkania:

I miejsce – Kasia Ciszek – rzut woreczkiem do celu

I miejsce zespół  w konkurencji „Piłki do celu”

I miejsce drużynowo w klasyfikacji ogólnej.

Dziękujemy Organizatorom spotkania za zaproszenie do wspólnych zawodów i życzymy dalszych sukcesów w pracy terapeutycznej !!!


14 czerwca

Dzień Spełnionych Marzeń w Łyszkowicach

 w dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w spotkaniu zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej  oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Łyszkowicach. w czasie spotkania podziwialiśmy występy szkolnych artystów, braliśmy udział w grach i konkurencjach integracyjnych oraz uczestniczyliśmy w dyskotekowych szaleństwach.

Dziękujemy Dyrekcji i Kierownictwu Placówek za zaproszenie od wspólnego świętowania. 


13 czerwca

Zawody Wędkarskie Kraków Nowa Huta

Na Stawach hodowlanych w Nowej Hucie odbyły sie zawody wędkarskie zorganizowane przez Stowarzyszenie Gaudium et Spes wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej  os. Górali .

Nasi wędkarze : Krystian Janik, Sebastian Łach oraz Sebastian Szymański pod opieką kierownika Edwarda Firka walczyli o złowienie największej ryby.

 wyniki spotkania:

Krystian Janik – II miejsce

Sebastian Łach –  miejsce

Sebastian Szymański – VI miejsce

I miejsce w klasyfikacji drużynowej 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do wspólnego wędkowania !!!

 

 

 

 


9 czerwca

Spartakiada integracyjna w Stróżach

W konkurencjach indywidualnych 1. miejsce w rzucie piłką do rugby zajął Krystian Janik, natomiast 2. miejsce w konkurencji grzybobranie wywalczyła Angelika Gajda.

Z kolei w konkurencjach drużynowych 1. miejsce w przeciąganiu liny wywalczyła cała drużyna WTZ Proszówki, która od kilku lat jak na razie jest niepokonana w tej dyscyplinie. Kolejne 1. miejsce zespół z Proszówek zdobył w konkurencji wykopki. Z kolei 3. miejsce w konkurencji tor przeszkód.

Uczestnicy zawodów cieszyli się bardzo z dyplomów, pucharów oraz nagrody rzeczowej – stepera, który będzie służył celom rehabilitacyjnym w WTZ.

Te osiągnięcia są wynikiem dobrej pracy terapeutów i zaangażowania w proces rewalidacji samych uczestników i motywujące pozytywnie do dalszej pracy


23 maj

VIII Zawody Wędkarskie Osób Niepełnosprawnych

Stawy Hodowlane w Drwini

w środę o godzinie 9:30 rozpoczęły się VIII Zawody Wędkarskie, które zorganizowane zostały dzięki współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Osób Specjalnej Troski Amicus Hominis WTZ Proszówki z Zarządem Koła Nr 8 PZW Bochnia Miasto  i właścicielami Łowiska w Drwini.

Do wspólnego wędkowania zgłosili sie podopieczni z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Łapanowa, Stróż, Łyszkowic, Zawady Uszewskiej, Krakowa, os. Górali oraz wychowankowie Domu Dziecka z Bochni.

Sponsorami tegorocznej imprezy byli:

– Firma JAXON

– Państwo Alina i Bogdan Bryg

– Pan Jakub Bryg

– Centrum Finansowe – Mariusz Śleziak

– Firma Astat – Piotr Waśniowski

– Państwo Jolanta i Marek Pilch

– Pan Jan Bocheński

– Pan Jarosław Jędryka

Wyniki Spotkania:

I miejsce – Paweł Rojek WTZ Łyszkowice

II miejsce- Krystian Janik WTZ Proszówki

III miejsce – Sebastian Ćwioro DD Bochnia

IV miejsce- Agnieszka Gawlik – WTZ Kraków, os. Górali

V miejsce – Paweł Gołąb – WTZ Zawada Uszewska

VI miejsce – Łukasz Pośliński – WTZ Proszówki

VII miejsce – Włodzimierz Szpil – WTZ Kraków os. Górali.

Konkurencja Drużynowa:

I miejsce

WTZ Łyszkowice

II miejsce

 WTZ Proszówki

III miejsce

WTZ Kraków os. Górali

Rekordzista dnia:

Paweł Rojek z WTZ Łyszkowice złowił Karpia o wadze 7.90 kg!!!

Gratulujemy !!!!

Wszyscy zawodnicy biorący udział w spotkaniu otrzymali nagrody indywidualne oraz paczki ze słodyczami, a także pamiątkowe dyplomy i puchary dla drużyn. Nagrody zawodnikom wręczali: Pani Alina Bryg- właścicielka łowiska,
Prezes Zarządu PZW Miasto Bochnia Koło Nr 8 Mieczysław  Sądel, Kazimierz Hnatów, Prezes Stowarzyszenia Amicus Hominis Adam Wyszkowski

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom Łowiska w Drwini, za bezpłatne udostępnienie łowiska na czas trwania zawodów, wszelką pomoc i życzliwość względem osób niepełnosprawnych . Dziękujemy  Zarządowi PZW Miasto Bochnia za współprace i fachowe wsparcie w trakcie trwania zawodów. Wszystkim wędkarzom dziękujemy za zaangażowanie i opiekę nad zawodnikami
i zapewnienie bezpiecznego wędkowania. Wszystkim sponsorom dziękujemy za zaangażowanie
i wkład w tegoroczne zawody wędkarskie.


Integracja Malowana Dźwiękiem 21-24 Maj 2018

 

 


23 kwietnia

Msza Św. w Kościele pw. Matki Bożej Pięknej Miłości
w Proszówkach

W poniedziałek o godzinie 9:00 uczestniczyliśmy we Mszy św., którą w naszej intencji sprawował
ks. Stanisław Kania.

Podczas Mszy modliliśmy się za wszystkich darczyńców
i osoby , które wspierają codzienną pracę rewalidacyjna podopiecznych.

Składamy serdeczne podziękowanie ks. Stanisławowi za wielką życzliwości i otwartość względem nas.

Szczęść Boże !!!


20 kwietnia

Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej
oraz zwiedzanie Zamku w Dobczycach

W piątek wczesnym rankiem wyruszyliśmy na pielgrzymkę do Matki Bożej Kalwaryjskiej.

w kalwarii Zebrzydowskiej o godzinie 9:00 uczestniczyliśmy we Mszy św. a następnie wspólnie z przewodnikiem zwiedzaliśmy Sanktuarium i poznawaliśmy historię cudownego miejsca.

Dziękujemy Ks. Stanisławowi za wspólne pielgrzymowanie i ofiarę Mszy Św.

Po zakończeniu zwiedzania i skosztowaniu smakowitych kremówek , udaliśmy się na Zamek w Dobczycach, gdzie przewodnik oprowadził nas po komnatach i opowiedział historię miejsca.

Pełni wrażeń wróciliśmy szczęśliwie do domu.

Dziękujemy Wszystkim osobom, dzięki którym piątkowy wyjazd został zrealizowany
i na długo pozostanie w naszej pamięci.


17 kwietnia

spotkanie z Teatrem Art- Metanoia

We wtorek w sali WTZ odbyło się przedstawienie o Przygodach Rumcajsa. Do wspólnego oglądania zaproszeni zostali również wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Bochni.

Dziękujmy Artystom za przedstawienie nam cudownego świata bajek i miło spędzone razem chwile.


27 marca

XXII AUKCJA PRAC

KWOTA UZYSKANA PODCZAS TEGOROCZNEJ AUKCJI PRAC

SIĘGA BLISKO

40 tys. zł.

relacja z wydarzenia


17 luty

Zintegrowana Zimowa Spartakiada w Ptaszkowej

W sobotę odbyła się kolejna edycja Zimowej Spartakiady dla Osób Niepełnosprawnych w Ptaszkowej.

W tym roku udało się nam wywalczyć:

 I miejsce w konkurencji Przejazd na Ślizgu, które zdobyli Krystian Janik i Krzysztof Filipek.

oraz

II miejsce w konkurencji Unihokej zdobył Krystian Janik

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do sportowych zmagań,
a wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowych sukcesów.


13 luty

Zabawa walentynkowa w WTZ Łyszkowice

Dziękujemy Dyrekcji DPS oraz WTZ w Łyszkowicach za zaproszenie do świętowania ostatnich godzin karnawału i walentynkowe wróżby.


8 luty

Zabawa karnawałowa w WTZ Zawada Uszewska

W Tłusty Czwartek wzięliśmy udział w zabawie karnawałowej w Zawadzie Uszewskiej

Dziękujemy Organizatorom imprezy za zaproszenie do wspólnej zabawy.


6 luty

Zabawa karnawałowa w WTZ Górali

Czas karnawału pomału dobiega końca. w dniu dzisiejszym grupa naszych podopiecznych wzięła udział w zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Warsztat Terapii Zajęciowej z Krakowa, os Górali.

Dziękujemy za zaproszenie do wspólnej zabawy.


31 styczeń

Wizyta Duszpasterska w WTZ

W dniu dzisiejszym odbyła sie tradycyjna kolęda w naszym WTZ.

 

Dziękujemy Ks. Stanisławowi za pamięć o nas i wielką życzliwość.

Życzymy wszelkiej pomyślności i opieki Matki Bożej na każdy dzień duszpasterskiej posługi. Szczęść Boże.


26 styczeń

Spotkanie Opłatkowe w Stróżach

W sobotę w Stróżach odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Osób Niepełnosprawnych, Opiekunów, Sponsorów oraz wszystkich którym los osób  z niepełną sprawnością nie jest obojętny.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Stróżach oraz Warsztatowi Terapii Zajęciowej za zaproszenie do wspólnego kolędowania i czas spędzony w świątecznej atmosferze. Na Nowy Rok życzymy wielu radości i sukcesów zarówno zawodowych jak i w życiu prywatnym.


24 styczeń     

7 Bal Karnawałowy dla Osób Niepełnosprawnych 
Restauracja „PANORAMA” Stary Wiśnicz

 Już po raz 7 w Restauracji Panorama w Starym Wiśniczu odbył się Bal Karnawałowy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną z województwa Małopolskiego, które uczęszczają do WTZ, ZAZ, ŚDS oraz placówek szkolno- wychowawczych.

Wśród zaproszonych gości znaleźli sie podopieczni z WTZ z Łyszkowic, Łapanowa, Stróż, Siołkowej, Krakowa-os. Górali, z ZAZ w Stróżach,  ŚDS w Muchówce
oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bochni
i podopieczni Domu Dziecka w Bochni.

Przybyłych na bal gości powitali
Kierownik WTZ Proszówki Edward Firek,
Prezes Stowarzyszenia Amicus Hominis Adam Wyszkowski
oraz właściciel Restauracji Panorama Krzysztof Kołodziejczyk.

Wśród zaproszonych na Bal byli również  Burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska oraz Starosta Powiatu Bocheńskiego Ludwik Węgrzyn.

Składamy serdeczne podziękowania Właścicielowi Kompleksu „Panorama”
panu Krzysztofowi Kołodziejczykowi i całemu personelowi Restauracji
za wspaniale zorganizowaną zabawę i wyśmienitą obsługę spotkania.
Doceniamy Państwa pracę i ogromne zaangażowanie w przygotowanie oraz poprowadzenie tegorocznego Balu Karnawałowego. Dziękujemy za wielkie serce i ogromną życzliwość względem osób z niepełną sprawnością . Życzymy wielu sukcesów w życiu rodzinnym i zawodowym.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top